Hikayemiz

Organik ve Vegan Sertifikalı Yeni Nesil Kişisel Bakım

Doğanın güzelliklerini, iyiliğiniz için yeniden yorumlayan bir marka olmak için yola çıktık. Ve RHANEVA'yı, ona ilhamını veren annemize ithafen yarattık. Sade, doğal, içinde sadece fayda bulunan ürünler sunabilmek, daha sürdürülebilir bir kişisel bakım kültürü yaratmak için yüzümüzü doğaya çevirdik. Ondaki mucizevi sırları keşfederek kişisel bakım alışkanlıklarımızı değiştirmek; kendimize, sevdiklerimize ve içinde yaşadığımız evrene daha iyi bakabilmek için ürünlerimizi uluslararası standartlarda organik ve vegan sertifikalı ürettik. Siz de RHANEVA ile sadeliğin güzelliğini keşfedin, doğayla uyumu yaşayın!

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLER: SADELİK, EMPATİ VE ERDEM

Doğayla olduğu kadar, tüketicilerle de organik bir bağ kurmak istiyor ve kendimizi sizin yerinize koyarak ihtiyaç ve beklentilerinizi daha iyi anlamayı amaçlıyoruz. Kendimiz için kullanmayacağımız hiçbir ürünü size tavsiye etmiyoruz.

Değişimin bir parçası olmaya değer veriyoruz. Doğaya bıraktığımız izleri minimize etmek, canlıların hayatını ve insan sağlığını korumak için ürünlerimizi uluslararası organik kozmetik standartlarını belirleyen Cosmos Organic denetimiyle sertifikalı organik ve IFC Global standartlarında vegan içeriklerle hazırlıyor; size ya da doğaya zarar veren uygulamalar ya da içerikler kullanmıyor; üretimin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapmıyoruz.

İlhamını doğadan alan bir marka olarak, RHANEVA ürünleri ile cildinizi ve duyularınızı doğal bir şekilde beslerken hayatınıza sadeliği ve sadeliğin güzelliğini yeniden getirmek için çalışıyoruz.

RHANEVA’YI TERCİH ETMENİZ İÇİN PEK ÇOK NEDEN VAR.

ETKİNLİK

RHANEVA ürünlerinden hangisini seçerseniz seçin, her biri için etkinliği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bitkisel özleri ve yağları özenle bir araya getirdiğimizden emin olabilirsiniz. Ürünlerin kullanım şekillerini göz önünde bulundurarak, her ürünü içeriğindeki organik bitkilerin aromaterapi etkisini en üst seviyeye çıkartacak şekilde tasarlıyoruz. Siz daha iyi hissedin diye, en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

HER ANLAMDA KALİTE

İçinde sadece iyilik olan ürünler sunabilmek için doğallık, sadelik ve saflık kadar, kalitenin de önemli olduğunu biliyoruz. RHANEVA ürünlerini, en yüksek kalitede bitkisel organik içeriklerle, sadece organik kozmetik ürünler üretilen, doğayla dost, çevreci bir altyapıya ve uluslararası iyi yönetim sertifikalarına sahip tesislerde üretiyoruz. Ürünlerimiz, uluslararası sertifikasyon süreçlerinin gerektirdiği tüm düzenli analizlerden ve denetimlerden geçiyor.  

YAŞAMA DEĞER VERMEK

Dünyayı, içindeki tüm canlılarla birlikte seviyor ve yaşama saygı duyuyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi uluslararası organik kozmetik standartlarını belirleyen Cosmos Organic denetimiyle sertifikalı organik ve IFC Global standartlarında vegan içeriklerle üretiyoruz. Üretimde hiçbir ağır kimyasal ve hayvansal ürün kullanmıyor; hayvanlar üzerinde test uygulamıyoruz. Ambalajlarımızı geri dönüştürülebilir malzemelerden seçiyor, kargo gönderimlerinde plastik atığını azaltmayı hedefliyoruz. Çok ve çeşitlendirilmiş ürün yerine, iyi içerikli etkin ürünlere odaklanıyor; her ürün için en doğru etken bitkisel bileşenleri, en doğru oranlarda bir araya getiriyoruz.

SİZE VE DOĞAYA DEĞER VERMEK

Sizin için iyi olanın doğa için de iyi olmasına dikkat ediyoruz. İçiniz rahat olsun, organik sertifikalı kozmetik ürünler, organik yiyeceklerle aynı standartlarda üretiliyor. Üretimde hiçbir ağır kimyasal, yapay gübre ya da pestisit (zirai ilaç) kullanılmıyor. Böylece, doğaya, toprağa, suya ve cildinize iyi bakıyoruz.

ŞEFFAFLIK VE DÜRÜSTLÜK

Hangi ürünlerin gerçekten doğal ya da organik olduğu konusunda kafanız karışıyorsa, bu çok doğal. Maalesef, Türkiye dahil pek çok ülkede doğal ve organik gibi sıfatların kullanımına ilişkin etkin bir düzenleme ya da sıkı denetimler bulunmuyor. Tüketicileri çok fazla yanlış bilgiyle başbaşa bırakabilen bu durumdan kaçınmak için uluslararası standartlarda analizler ve denetimlere tabi sertifika süreçlerinden geçen RHANEVA ürün etiketleriyle, size şeffaf ve güvenilir bilgiler sunuyoruz.

ANLAŞILIR BİLGİ

Aldığınız RHANEVA ürünlerinin sizin için uygun olduğundan emin olmanızı istiyoruz. Bu nedenle, fazlasıyla detaylandırılmış ürün tipi ve çeşitleri nedeniyle seçim yapması gereken tüketici için büyük bir karmaşa yaratan kozmetik ve kişisel bakım sektöründen farklılaşıyoruz. Marka değerlerimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz RHANEVA ürünlerinin içeriklerini, etken bileşenlerini, işlevlerini ve önerilen kullanım şekillerini web sitemizde detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Yine de sorularınız olursa, her an bize ulaşabilirsiniz.